Název události

Nastupuje nový ředitel

26.07.2023
reditel

Naši školu povede Mgr. Marek Jelínek, kterého vybrala konkurzní komise z pěti kandidátů. Ten dosud působil na škole jako zástupce ředitele pro další vzdělávání a projektovou činnost.

Nový ředitel byl oficiálně uveden do funkce v úterý 25. července, kdy převzal jmenovací dekret od Karla Jurky, radního pro oblast vzdělávání.

Nastupující ředitel Jelínek má už o svém fungování jasnou představu. Tu také musel prezentovat členům konkurzní komise. Ve funkci ředitele chce usilovat o vytvoření Centra odborného vzdělávání elektrotechniky a vzdělávací instituce špičkové úrovně. Uvědomuje si, že škola má v elektrotechnice dlouhodobou tradici a má díky svým současným aktivitám velký potenciál a inovativní vybavení. Proto chce v těchto aktivitách nejen pokračovat, ale hlavně neustále pracovat na dalších možnostech rozvoje školy.