Elektrikář slaboproud

Elektrikář slaboproud

Kód a ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

26-51-H/01 | Elektrikář ŠVP: Elektrikář - slaboproud

Délka studia

1 rok

Ukončení studia

Závěrečná zkouška, výuční list

ODBORNÍK NA SLABOPROUDÁ ZAŘÍZENÍ

Dosáhni
na vyšší odbornost

Využij intenzivního jednoletého studia a posuň své znalosti v slaboproudu na vyšší úroveň. Při studiu se budeš věnovat pouze odborným předmětům, odbornému výcviku a praktickým cvičením v moderních dílnách a laboratořích. Díky tomuto studiu si otevřeš zcela nové možnosti uplatnění.

Proč studovat tento obor

Stabilní
pracovní příležitosti

Jednoleté zkrácené denní studium pro všechny, kteří mají dokončené jakékoliv středoškolské vzdělání (s maturitní zkouškou, výučním listem) nebo vyšší vzdělání. V teorii absolvujete pouze odborné předměty, odborný výcvik zahrnuje praktická cvičení a praxi. Jednoleté studium je zakončeno složením závěrečné zkoušky a získáním výučního listu.

Asset 2 Play Video

“Lorem ipsum dolor sit amet, recrut fera consectetur”

Ke svému středoškolskému vzdělání přidá absolvent tohoto oboru znalost elektrických rozvodů, elektrotechnických součástí a elektrospotřebičů, orientaci v technické dokumentaci, zapojení domovních a průmyslových rozvodů a rozvodných zařízení. Tyto znalosti a dovednosti připraví absolventa i k získání odborné způsobilosti v elektrotechnice dle §5 vyhl.č. 50/1978 Sb.

Naše kurzy profesních kvalifikací jsou až přeplněné, dospělí zaměstnanci si v nich při zaměstnání doplňují svoje vzdělání i když už se jedná o kurzy placené. V jednoletém zkráceném studiu získáte výuční list zdarma, protože tento typ vzdělání hradí stát. Je škoda této šance nevyužít.

Můžete nabídnout kombinaci středoškolského studia a vyučení, která vás posouvá k širším možnostem zaměstnání i studia (učitel odborného výcviku a odborných předmětů, specialista pro oblast elektrotechniky, technik, revizní technik.)

 

Uplatnění absolventů

  • elektromontér, provozní elektrikář, opravář elektrospotřebičů,
  • odborník v oblasti bytových a průmyslových instalací,
  • elektromechanik a elektromontér,
  • montér elektrorozvodných sítí, elektrikář zabezpečovacích zařízení,
  • specializovaný pracovník v elektro-obchodu,
  • podnikatel v oboru elektro.

Jak se přihlásit na tento obor

Zaujal vás tento obor a chcete se přihlásit na naší školu? Podívejte se na podmínky a bližší informace o přijímacím řízení.

volné termíny

Dny otevřených dveří

Získejte všechny potřebné informace k přijímacím zkouškám na naši školu. Pojďte se společně setkat na dni otevřených dvěří, kde zblízka poznáte naše zázemí, kolegy i studenty.