Obory

Obory

Maturitní obory

Technik silnoproudých zařízení

Díky modernímu vybavení a výuce od profesionálů získáš vysoce specializované znalosti a dovednosti. Výhodou tohoto oboru je také široká škála možností, kam se dále ubírat a v čem se specializovat.

Informační technologie

Tento moderní obor otevírá obrovský prostor pro vlastní seberealizaci v IT technologiích. Na špičkových výpočetních zařízeních naplno pronikneš do profesionální práce IT expertů.

Učební obory

Autoelektrikář

Ponoř se do elektronického nitra moderních aut a získej dovednosti, které jsou už dnes velmi vyhledávané. Kromě teoretických znalostí si osvojíš i praktickou práci v profesionálních dílnách vybavených všemi potřebnými měřicími, diagnostickými a testovacími zařízeními.

Elektrotechnik

Studium tohoto oboru tě vybaví mnoha dovednostmi v oblasti slaboproudé i silnoproudé elektrotechniky. V moderních dílnách a laboratořích získáš jedinečné znalosti, které ti otevřou cestu ke spoustě oborům. Navíc budeš mít jedinečné postavení na trhu práce.

Elektrikář - silnoproud

Ve špičkově vybavených dílnách a laboratořích si už při studiu osvojíš spoustu jedinečných dovedností, které využiješ ihned po škole. Studium oboru energetiky a silnoproudé elektrotechniky tě zařadí mezi vyhledávané odborníky, kteří nemají nouzi o pracovní nabídky.

Zkrácené jednoteté studium

Elektrikář - silnoproud

Toto úzce zaměřené studium se skládá pouze z odborných předmětů a odborného výcviky. Ve špičkově vybavených dílnách a laboratořích budeš pracovat na praktických cvičeních v oblasti silnoproudu. Otevřeš si tak nové možnosti svého uplatnění, případně možnosti další specializace.

Elektrikář - slaboproud

Využij intenzivního jednoletého studia a posuň své znalosti v slaboproudu na vyšší úroveň. Při studiu se budeš věnovat pouze odborným předmětům, odbornému výcviku a praktickým cvičením v moderních dílnách a laboratořích. Díky tomuto studiu si otevřeš zcela nové možnosti uplatnění.