Úspěchy školy

 • Naši házenkáři bojovali o postup do republikového finále

  a jak to nakonec dopadlo? Sportovcům se u nás v posledních letech velmi daří.Všichni milovníci sportu v naší škole sledují s úžasem postup našeho školního družstva házenkářů.

  Více informací
 • Jupíííí, máme třetí nejlepší atlety v okrese!

  Naši amatérští atletičtí sportovci nás všechny pořádně překvapili. Ze Středoškolského atletického poháru se navrátili s pohárem za 3. místo v kateriorii chlapců.

  Více informací
 • Machři roku? Jsme prostě jedničky!

  Dne 14. 9. 2017 proběhla v Praze na Palackého náměstí a v Zítkových sadech celostátní soutěž Machři roku. Soutěžilo se pod širým nebem v oborech truhlář, strojní mechanik a elektrikář - silnoproud. Vyslali jsme proto soutěžní tým do kategorie Elektrikář - silnoporud - žáky Romana Mácu a Mirka Sýkoru. Výběr se osvědčil. Máme totiž už i oficiálně potvrzeno, že naši žáci jsou Machři roku!

  Více informací
 • Nohejbalová školní liga má vítěze

  Na Domově mládeže se opět soutěžilo. Tentokrát to byl turnaj v nohejbale. Největší turnaj ze všech školních turnajů.

  Více informací
 • Soutěživí elektrikáři?

  Takoví se sešli ve čtvrtek 23. března 2017 v naší škole aby zabojovali v soutěži o nejšikovnějšího silnoproudého elektrikáře v konkurenci všech elektotechnických škol celé Jižní Moravy.  Škol, které vychovávají nové elektrikáře je na jihu Moravy jen deset. Účast v soutěži neodmítla žádná z nich.   

  Více informací