Úspěchy školy

 • Sportovní úspěch

  Dne 5.10. 2022 se ve Vranovicích konalo okresní kolo fotbalového turnaje, na kterém se našim žákům povedlo ukořistit 1. místo a postoupili tak do kola krajského.

  Gratulujeme!

   

 • Ocenění nejlepšího žáka Martina Nováka

  Opět jsme po roce ve spolupráci s ČSZE vybírali nejlpšího žáka - tentokrát se jím stal Martin Novák ze 3.B, který se společně s panem ředitelem zůčastnil slavnostního předávání ocenění na Ministerstvu školství v Praze, a to 26. 5. 2022.

 • Podpis Memoranda o spolupráci

  Dne 19. května 2022 byla podepsána hejtmanem Jihomoravského kraje Janem Grolichem, ředitelem Českého svazu zaměstnavatelů v energetice Richardem Vidličkou a ředitelem Střední školy elektrotechnické a energetické Sokolnice Oldřichem Životským Dohoda o spolupráci.

  Předmětem dohody je vzájemná spolupráce smluvních stran při podpoře a rozvoji technického školství s cílem přizpůsobit technické školství požadavkům trhu práce a koordinace aktivit směřující k rozvoji lidských zdrojů v oblasti energetiky.

  Spolupráce bude realizována v oblasti personální, materiální, výrobně technické, vzdělávací a projektové.

 • Finálové kolo soutěže odborných dovedností v rámci přehlídky České ručičky 2022 elektro – silnoproud

  Dne 28. 4. 2022 se na Střední škole elektrotechnické a energetické v Sokolnicích konalo finálové kolo soutěže odborných dovedností v rámci přehlídky České ručičky 2022 v oboru elektro – silnoproud. Akce se konala pod záštitou náměstka hejtmana Jihomoravského kraje a energetické společnosti E.GD. 

 • Skvělý úspěch v soutěži odborných dovedností

  Dne 15. března 2022 se naše škola zúčastnila krajského kola soutěže odborných dovedností žáků elektrotechnických oborů v kategorii elektrikář – silnoproud. Soutěž se konala v Brně na Střední škole polytechnické Jílová. Soutěžilo se jak v jednotlivcích, tak v družstvech. Úkol pro soutěžící spočíval v zapojení bytové instalace. Žák Novák Martin obsadil v soutěži 1. místo v kategorii jednotlivců a v kategorii družstev jsme obsadili 2. místo. Výherce regionálního kola postupuje do celostátní soutěže České ručičky.