Úspěchy školy

 • Skvělý úspěch našich žáků na soutěži v oboru elektrotechniky

  „Dne 4. 11.a 5. 11. se konal 13. ročník Celostátní soutěže v oboru elektrotechniky – zapojení bytové elektroinstalace a zapojení točivých strojů v Českých Budějovicích. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, jimiž jsou bytová instalace a zapojení točivých strojů.  V první den soutěže se umístil žák Petr Dvořák na 5. místě a druhý den obsadil Václav Šottl krásné 2. místo.“

 • Certifikát členství

  K dalším úspěchům můžeme zařadit, že naše škola je nyní členem České Fotovoltaické Asociace.

 • Soutěž odborných dovedností elektrotechnických škol

  Letos se odehrál již 26. ročník mezinárodního kola přehlídky odborných dovedností elektrotechnických škol. Vzhledem k pandemické situaci, soutěž neprobíhala standardně, pravidla byla pozměněna a ani vyhodnocení výsledků nebrobíhalo běžným způsobem. Naše škola se však se svou prací pod vedením mistra Bc. Jiřího Ševčíka umístila na krásném druhém místě. Gratulujeme!

 • Nejlepší žák

  Každoročně jednotlivé školy, ve spolupráci s ČSZE, vybírají ze svých žáků toho nejlepšího. Letos proběhlo opět slavnostní předávání ocenění na Ministerstvu školství v Praze, a to 27. 5. 2021. Z naší školy byl vybrán Václav Šottl, který se společně s panem ředitelem tohoto slavnostního dne účastnil.

 • Naši žáci se účastnili 25. ročníku mezinárodní přehlídky odborných dovedností

  Dne 10.-12. 2. 2020 se konal 25. ročník mezinárodní přehlídky odborných dovedností žáků elektrotechnických škol v SOŠE COP v Hluboké nad Vltavou, které se zúčastnila i naše škola.