Změna cen!

Od 1. ledna 2019 se upravují ceny za stravování. V příloze naleznete kalkulaci a nové platby.

Objednávání stravy a jídelní lístek

Po klepnutí dojde k otevření nového okna pro přihlášení. 

POZOR: Změny přihlášky stravy je nutno provádět nejpozději den předem do 10:00. Děkujeme za pochopení.

Dne 13. 12. 2014 nabylo účinnosti nařízení EU 1169/2011. Z něj vyplývá, že zařízení společného stravování mají povinnost informovat strávníky o výskytu alergenů v potravinách a pokrmech. Seznam alergenů si můžete stáhnout v právé části stránky.

Stravování ve školní jídelně

Školní stravování zajišťujeme v nově zrekonstruované a moderně technologicky vybavené školní kuchyni s jídelnou, umístěné v klidové zóně budovy školy. Kromě teplých jídel zajišťuje rychlé občerstvení znavených žáků i dobře zásobená školní kantýna, jejíž nabídka se přizpůsobuje požadavkům studentů.

Žáci školy si mohou volit jídla dle své chuti z nabízených dvou chodů připravovaných jídel k obědu a večeři. Ostatní chody dle denní nabídky  jídelního lístku.

Nabídka stravování pro studenty od 1. 1. 2019:

Snídaně 17,- Kč
Přesnídávka 11,- Kč
Oběd (výběr ze dvou jídel) 32,- Kč
Svačina   9,- Kč
Večeře (výběr ze dvou jídel) 28,- Kč

Prodej stravy přes ulici:
 

Snídaně 54,- Kč
Oběd (výběr ze dvou jídel - porce 100g) 75,- Kč
Oběd minutka - (porce 150g) 90,- Kč
Večeře 100 g 70,- Kč

Upozornění pro dojíždějící žáky a jejich rodiče

Podle vyhlášky 107/2005 Sb., o školním stravování může žák, který není ubytovaný v domově mládeže, odebírat pouze jedno dotované jídlo denně (oběd). Dojíždějícím žákům proto není možné kromě oběda poskytovat žádné další dotované jídlo.

 

Doplňkové večeře - upozornění pro rodiče

Sdělujeme rodičům, že po průzkumu, kterým jsme zjišťovali zájem žáků o tzv. doplňkovou (druhou) večeři nebude školní jídelna druhé večeře žákům zajišťovat.

Dle platné legislativy stravovací zařízení zajišťuje druhou večeři pouze v případě, že o ni má zájem nadpoloviční počet strávníků. Podle průzkumu byl o tuto doplňkovou večeři  ve školním roce 2018/2019 malý zájem.