• O škole

Naše škola patří svou velikostí k menším školám a proto je možná zdánlivě nenápadná. Svým výstupem však předčí i ty největší školy. Vychovává totiž opravdové, zaměstnavatelskou sférou vyhledávané, uznávané a do profesního života dobře připravené odborníky.

Škola je zařízením  komplexního typu zabezpečující střední a další vzdělávání žáků v tradičních, moderních a perspektivních oborech pro oblast elektrotechniky, energetiky a informační technologie.

• Náš student angličtinář roku!!!

Již 3.rokem se naše škola účastní celorepublikové soutěže ve znalostech anglického jazyka Angličtinář roku. V minulém měsíci proběhla samotná soutěž, které se z&uacu

• První zprávy od stážistů z Kragujevace

První dny na stáži v Srbsku, Kragujevaci

• Ve škole hořelo

V areálu školy se 18.10. 2016 krátce před třináctou hodinou rozezněla siréna. Na dispeljích hasičského záchranného sboru se objevila krátká zpráva: "18.10. 12.49 hod. požár výškové budovy SSEE Sokolnice, požár v kabinetu, žáci uvnitř".

• Vítězství v celostátní soutěži je naše!!!

V listopadu se naši žáci vypravili na celostátní soutěž v oboru elektroniky, která byla uspořádána při  výstavě  Vzdělání a řemeslo na výstavišti v Českých Budějovicích.   Do soutěže jsme vyslali čtyřčlenný tým žáků 3. ročníků studijních oborů. Výprava byla velmi úspěšná. Žák Luboš Hájek zvítězil v kategorii Zapojení a ovládání točivých strojů.