Přihlášky ke stravování a ubytování

Přihlášky ke stravování a ubytování


Pro naše budoucí žáky jsme umístili na naše webové stránky přihlášky na ubytování a stravování.

Našim budoucím žákům v 1. ročníku vycházíme vstříc a uveřejňujeme přihlášky k ubytování na Domově mládeže a ke stravování pro školní rok 2019/2020. Přihlášky si můžete stáhnout v sekci "pro studenty - formuláře ke stažení". Přihlášky si můžete vyplnit a v předstihu zaslat poštou nebo e-mailem na adresu info@ssee-sokolnice.cz. Můžete je donést také 19. června 2019 na informační schůzky pro budoucí žáky.

 

 

Pozvánky na schůzky jsme těm uchazečům, kteří v naší škole konali přijímací zkoušky do maturitních oborů, nebo těm, kteří osobně donesli zápisový lístek, dali osobně. Jestliže to není Váš případ a nedostali jste ji ani poštou, najdete ji tady.