Již pozítří

Již pozítří


přivítáme u nás ve škole žáky základních škol, kteří přijdou složit jednotnou přijímací zkoušku do maturitního oboru Mechanik elektrotechnik, ŠVP Technik silnoproudých zařízení a ŠVP Informační technologie. Žáci, kteří si školu zapsali jako první v pořadí na přihlášce, budou zkoušku skládat v pátek 12. 4., a ti, kteří mají naši školu uvedenou na druhém místě, přijdou v pondělí 15. dubna 2019. Potěšila nás důvěra některých žáků i rodičů, kteří si naši školu vybrali na prvním i druhém místě. s těmi se setkáme v pátek i v pondělí.

http://www.ssee-sokolnice.cz/cz/novinky/189-jiz-pozitri

Všichni, kterých se to týká, jste obdrželi pozvánky s podrobnými pokyny, jak budou zkoušky probíhat. Abychom co nejvíce žákům i rodičům zpříjemnili tento důležitý okamžik, budeme vás očekávat již v 08:00 hodin v tělocvičně. Tam se zapíšete do prezenční listiny a dostanete přesné instrukce, ve které učebně se bude zkouška skládat a jak bude konkrétně probíhat. Pro rodiče máme připraveny informace o dalším průběhu přijímacího řízení. Čekání si budou moci zpříjemnit u kávy či minerálky. Nezapomeneme ani na internetové připojení, pokud budete chtít volný čas využít ve spojení s ostatním světem.  Pro všechny žáky máme připraven malý dárek.

Přejeme vám všem, abyste se dobře vyspali a měli u zkoušky co největší úspěch.