Další pohár je náš!

Další pohár je náš!


a nádherné umístění našich žáků k tomu.

Ve dnech 11. - 12. 03. 2019 se aaše škola zúčastnila 24. ročníku mezinárodní soutěže odborných dovedností elektrotechnických oborů na Středním odborném učilišti elektrotechnickém v Plzni. Soutěžilo se v jednotlivých kategoriích,  a to ve slaboproudu a silnoproudu. Naši žáci se umístili na 3. místě v kategorii slaboproud a 1. místě v kategorii silnoproud a zaslouženě získali putovní pohár Mezinárodní soutěže, který bude vystaven v naší škole.

Pod vedením učitelů odborného výcviku Karla Luskače a Tomáše Požára naši školu reprezentovali v kategorii silnoproudé elektotechniky žáci Jakub Urbánek a Přemysl Ševčík, v kategorii slaboproudá elektrotechnika žáci Dušan Šamánek a Kryštof Žák.

Blahopřejeme a jsme právem hrdi na úspěchy jak žáků, tak i těch, kteří je připravovali.