Naši házenkáři bohužel v krajském kole házené nepostoupili

Naši házenkáři bohužel v krajském kole házené nepostoupili


Hned druhý den po vánočních prázdninách se konalo krajské finále chlapců v házené

 

. V prvním utkání naši studenti narazili na Gymnázium T.G. z Hustopeče. Celé utkání náš tým vedl rozdílem dvou branek a až do stavu 9:9 a jsme byli herně jasně lepším týmem. Pak však v posledních pěti minutách naši hráči neproměnili několik stoprocentních šancí včetně sedmimetrového hodu a odešli z tohoto utkání poraženi 9:13. V koncovce utkání hraného na 25 minut hrubého času se bohužel rozchytal k neuvěřitelnému výkonu brankář soupeře, který má i reprezentační zkušenosti, a naši hráči v posledních pěti minutách nebyli schopni jej překonat. V druhém utkání jsme nastoupili opět proti Ivančicím. V tomto utkání jsme ještě pět vteřin před koncem vedli o jednu branku, ale v posledních okamžicích jsme vedení neudrželi a se soupeřem jsme se rozešli smírně 13:13. V posledním utkání jsme hráli s SŠTE Brno Olomoucká. I v tomto utkání jsme podali velmi dobrý výkon, ale soupeř nás v koncovce přece jenom „přetlačil“ a zvítězil 14:15.

Za výborné výkony děkujeme našim studentům, kteří se ani ve velmi silné a vyrovnané konkurenci neztratili, i když nakonec obsadili nepopulární poslední místo. 

Hráli: Dominik Stehlík, Lukáš Knos, Tomáš Dostál, Vojtěch Bělík, Ondřej Hess, David Víška, Jiří Vymazal, Šimon Viklický, Tomáš Konečný, Matěj Krejčí, Marek Novotný, Jan Pleskač