Den otevřených dveří

Den otevřených dveří


Zítra, ve čtvrtek 7. února 2019 poslední Den otevřených dveří! Využijte tuto příležitost.

Přijďte do  naší školy, dozvíte se všechno, co potřebujete vědět o oborech z oblasti elektrotechniky, které u nás vyučujeme. Nabízíme učební i studijní obory, pro chlapce i děvčata. Žáci Vás provedou celou školou, ukážou Vám učebny pro teoretické vyučování, dílny odborného výcviku, internát, školní jídelnu, sportoviště apod. Projdete se  odbornými pracovišti, dozvíte se nejen, co se žáci učí, ale také o soláírní, větrné nebo geotermální energii, o moderních způsobech, jak lze zásobovat a vytápět ekologicky rodinné domy.  Naši pedagogové na Vás budou čekat s  podrobnými informacemi  o tom, v jakých oborech u nás mohou Vaše děti získat kvalifikaci pro jejich profesní kariéru a jaké mají možnosti uplatnění v praxi nebo dále se vzdělávat. Seznámí Vás s podmínkami přijetí do maturitních i učebních oborů, s možností přípravy na přijímací zkoušky a zodpoví všechny Vaše dotazy. 

Nakonec se můžete svézt elektromobilem, zapůjčeným firmou E.on.

Budeme na Vás čekat v době od 10 do 16 hodin.

 

 

Jestli Vám to nevyjde ani tentokrát, nezoufejte. Můžete se domluvit na individuální prohlídce v jiný všední den.

Den otevřených dveří