Zveme Vás na Den otevřených dveří

Zveme Vás na Den otevřených dveří


Zveme Vás na již poslední Den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 13. 02. 2020 od 10:00 do 16:00 hodin.  Zájemci si mohou prohlédnout školu a dostat potřebné informace o nabídce vzdělávání v naší škole.

Nabízíme vám možnost podrobně se seznámit s učebními plány, prohlédnout si učebny pro teoretické a praktické vyučování, dílny, Energycentrum, internát, jídelnu, sportoviště a další. Rádi vám zodpovíme všechny dotazy ohledně přijetí ke studiu, jeho průběhu i ukončení,  budoucího uplatnění absolventů, řekneme Vám něco o možnostech dalšího studia, péči o žáky v době mimo výuku, v domově mládeže a podobné. 

Nakonec se můžete svézt elektromobilem, zapůjčeným firmou E.on.

Budeme na Vás čekat v době od 10 do 16 hodin. Doporučujeme přijít na prohlídku nejpozději hodinu před koncem, abyste si stihli vše v klidu prohlédnut.