Třetí zpráva od stážistů z Darmstadtu

Třetí zpráva od stážistů z Darmstadtu


V polovině stáže došlo k výměně doprovodu pedagoga. A hned přišla další zpráva: 

Hlásíme se z veletrhu škol z Dieburku – Ausbildungsinfotag. Jedná se o veletrh středních škol pro region Darmstadt, Dieburg a okolí. Veletrh začíná v 9.00 hodin a končí ve 13.00 hodin. Naši žáci si připravili také prezentaci za  školu, která zde poběží na tabuli. Veletrh organizují společně  2 školy z Dieburgu /Landrat-Gruber-Schule, Alfred-Delp-Schule/ spolu s Bundesagentur für Arbeit. Dnes po veletrhu škol se někteří rozjedou do rodin a někteří podniknou společně výlety o víkendu.

Počasí máme krásné, začínají nastupovat tropické teploty. V pondělí jdeme všichni do HEMS, tak se znovu ozveme. Všechny zdravíme, všechno je v pořádku, nikdo nemarodí, kluci a Nikola vše zvládají skvěle, dodržují program a termíny.

Měj se všichni moc hezky

Za všechny Bára