Přípravný kurz k přijímacím zkouškám

Přípravný kurz k přijímacím zkouškám


 

Ještě se můžete přihlásit do přípravnému kurzu k přijímacím zkouškám, který proběhne v naší škole ve dnech 9. a 30. března 2019. Podrobnosti najdete v  pozvánce Přípravný kurz k přijímacím zkouškám

Kurz bude veden zkušenými pedagogy tak, aby si účastníci ověřili a upevnili znalosti a dovednsti  matematiky a českého jazyka  a doplnili a procvičili potřebné učivo v rozsahu látky ZŠ. Přípravný kurz zahruje 8 vyučovacích hodin z matematiky a českého jazyka ve dvou sobotních blocích. V období mezi jednotlivými prezenčními kurzy budou probíhat korespondenční konzultace z matematiky formou e-learningu (elektronicky).

Přihlášku můžete elektronicky vyplnit a poslat ZDE

 Přihláška se stane závaznou po uhrazení částky 300,- Kč. Přihlášky přijímáme do 28.února.2019.