Novinky

 • ! Vydávání vysvědčení !

  Milí žáci,

  nezapoměnte si zítra, 26. 6. 2020 v 8. 30 hod vyzvednout ve škole vysvědčení za školní rok 2019/2020. (sraz bude v 8.20 před budovou školy)

  Přineste si s sebou podepsané Čestné prohlášení (u nezletilých žáků, je potřeba podpis zákonného zástupce) a složku na vysvědčení.

  Přejeme Vám krásné a slunečné prázdniny.

  Více informací
 • Maturity se chýlí ke konci

  Maturanti právě svádí boj s vědomostmi, které získali na naší škole během posledních 4 let. Těm, kteří již mají vyhráno gratulejeme, ostatním, které čeká zkouška ještě zítra držíme palce. 

   

  Více informací
 • Schůzky s budoucími prváky se uskuteční!

  Kdy: 24. 6. 2020     Kde: SŠEE Sokolnice   

  13:00 - Mechanik elektrotechnik - Technik silnoproudých zařízení            14:00 - Mechanik elektrotechnik  - Informační technologie               15:00 - Elektromechnik pro zařízení a přístroje + Autoelektrikář             16:00 - Elektrikář - silnoproud

  Více informací
 • Škola ožívá

  Jsme rádi, že zde můžeme přivítat i žáky nižších ročníků, kteří se sešli na tzv. třídnické hodiny. Žáci z každé třídy se postupně vrací pouze na jeden den, neprobíhá tedy klasická výuka, řeší se spíše organizační věci týkající se uzavření kvalifikace, odobrného výcviku, vrácení učebnic a vyzvednutí vysvědčení za 2. pol. školního roku 2019/2020, které bylo pro žáky i učitele opravdu mimořádné.

  Více informací
 • Závěrečné zkoušky odstartovaly

  Dnešním dnem odstartovaly závěrečné zkoušky. Žáci posledních ročníků učebních oborů tento týden prokážou své znalosti v písemných testech. Ve třídě panuje pekelné soustředění, proto věříme ve vynikající výsledky, aby si mohli vydechnout a připravit se na praktické zkoušky, které je čakají příští týden.

  Více informací