Novinky

 • Krásné prázdniny!

  Celý tým zaměstnanců SŠEE přeje svým žákům, rodičům, partnerům a příznivcům školy krásné a slunečné prázdniny.

 • Ocenění nejlepšího žáka Martina Nováka

  Opět jsme po roce ve spolupráci s ČSZE vybírali nejlpšího žáka - tentokrát se jím stal Martin Novák ze 3.B, který se společně s panem ředitelem zůčastnil slavnostního předávání ocenění na Ministerstvu školství v Praze, a to 26. 5. 2022.

 • Podpis Memoranda o spolupráci

  Dne 19. května 2022 byla podepsána hejtmanem Jihomoravského kraje Janem Grolichem, ředitelem Českého svazu zaměstnavatelů v energetice Richardem Vidličkou a ředitelem Střední školy elektrotechnické a energetické Sokolnice Oldřichem Životským Dohoda o spolupráci.

  Předmětem dohody je vzájemná spolupráce smluvních stran při podpoře a rozvoji technického školství s cílem přizpůsobit technické školství požadavkům trhu práce a koordinace aktivit směřující k rozvoji lidských zdrojů v oblasti energetiky.

  Spolupráce bude realizována v oblasti personální, materiální, výrobně technické, vzdělávací a projektové.

 • Slavnostní předávání maturitních vysvědčení 24. 5. 2022

  Zveme všechny absolventy, jejich rodiče a příznivce na slavnostní předávání maturitních vysvědčení, které se uskuteční v úterý 24. května 2022 v obřadní síni Obecního úřadu v Sokolnicích, Komenského 423.

  09:00 - absolventi oboru Mechanik elektrotechnik ŠVP Technik silnoproudých zařízení
  09:40 - absolventi oboru Mechanik elektrotechnik ŠVP Informační technologie

 • Finálové kolo soutěže odborných dovedností v rámci přehlídky České ručičky 2022 elektro – silnoproud

  Dne 28. 4. 2022 se na Střední škole elektrotechnické a energetické v Sokolnicích konalo finálové kolo soutěže odborných dovedností v rámci přehlídky České ručičky 2022 v oboru elektro – silnoproud. Akce se konala pod záštitou náměstka hejtmana Jihomoravského kraje a energetické společnosti E.GD.