Novinky

 • Vysvědčení

  Žáci, kteří si nevyzvedli vysvědčení, si ho mohou vyzvednout ve 2. týdnu července nebo v posledním týdnu srpna na sekretariátu školy.

  Všem přejeme krásné a ničím nerušené prázdniny a pěkné zotavení.

  Více informací
 • Předání výučních listů

  Zveme všechny absolventy, jejich rodiče a příznivce na slavnostní předávání výučních listů a závěrečných vysvědčení, které se uskuteční v úterý 18. června 2018 v obřadní síni Obecního úřadu v Sokolnicích, Komenského 423.

  09:00 hodin absolventi denního studia učebních oborů Autoelektrikář a Elektrikář slaboproud

  10:00 hodin absolventi denního studia učebních oborů Elektrikář - silnoproud a Elektromechanik pro zařízení a přístroje

  11:00 hodin absolventi zkráceného denního studia učebních oborů Elektrikář - silnoproud a Elektrikář (slaboproud).

  Více informací
 • Erasmus + opět u nás ve škole

  Ve dnech 28. května až 7. června 2019 pobývá v naší škole šest žáků se svým pedagogem z německé školy Erasmus-Kittler-Schule, Darmstadt. V rámci odborné stáže programu Erasmus+ absolvují praxi v oblasti robotiky, kabelových technologií a programu Arduino. Zúčastní se též odborných exkurzí např. ve firmě Siemens nebo na malé vodní elektrárně ve Veselí n. M. Z krás naší jižní Moravy poznají Brno, Moravský Kras, Mohylu míru a další místa.

  Více informací
 • Nejlepší žák

  Ve čtvrtek 30. května 2019 se konalo ve Velkém zrcadlovém sále Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze setkání elektrotechnických škol.

  Z rukou výkonného ředitele ČSZE Ing. Jana Klase, MBA a náměstka ministra MŠMT Mgr. Václava Pícla převzal společně s ostatními vyznamenanými žáky ocenění "Nejlepší žák školy" rezortu elektrotechnických škol žák 3. B, oboru Technik silnoproudých zařízení Přemysl Ševčík

  Upřímně mu blahopřejeme k úspěchu.

  Více informací