Novinky

 • Den otevřených dveří SŠEE Sokolnice ON-LINE

  Přihlaste se pomocí aplikace Google MEET a vyberte si konkrétní téma, na něž budete chtít získat odpovědi od našich pedagogů.

  JEDNOTLIVÉ ODKAZY NAJDETE V POPISU

 • Dny otevřených dveří

  Vážení zájemci o studium na naší škole,

  DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ v sobotu 6. 2. 2021 proběhnou on-line, vzhledem k trvajícím vládním opatřením jsme se rozhodlli přistoupit na tuto variantu setkání s Vámi.

  Zveme vás tedy k on-line připojení v sobotu 6. února 2021 v době od 9.00 do 14.00 hodin. Připravujeme pro vás  informace nejen o možnostech studia, ale i o organizaci přijímacího řízení, o přípravném kurzu k přijímacím zkouškám a další. 

   

 • Nejnovější informace o provozu škol

  Milí žáci, 

  od 4. 1. 2021 bude výuka probíhat dle nařízení vlády v 5. stupni PES, tedy pro všechny žáky středních škol pouze distanční formou. Více v dokumentu MŠMT zde: Informace_provoz škol od 27. prosince do 10. ledna 2021.pdf

  Platný rozvrh TEORIE I OV od 4.1.2020 ke stažení zde: Rozvrh on-line výuky_TEORIE_2021.xlsxRozvrh OV - Distanční online.xlsx 

 • Vánoční prázdniny

  Milí žáci,

  epidemiologická situace se mění každým dnem, proto Vám přinášíme aktuální informace o výuce v příštích dnech a od nového roku.

  Do konce týdne pokračuje výuka dle rozvrhu pro 3. stupeň PES (platný od 7. 12. 2020). Od pondělí 21. 12. již budou vánoční prázdniny.

  Od 4. 1. 2021 bude výuka probíhat ve 4. stupni PES dle rozvrhu platného od 4. 1. 2021. (rozvrh najdete v záložce své třídy zde na webu).

  Poslední ročníky se budou řídit klasickým rozvrhem dle platného přiřazovacího plánu, začíná se hned prvním lichým týdnem od 4. 1. 2021.

  Sledujte prosím i během prázdnin naše webové stránky, v případě změn, Vás budeme informovat o dalším postupu.

  Přejeme Vám krásné prožití svátků vánočních, načerpejte energii pro další výuku, ať už bude probíhat prezenčně či distančně.

 • Zase učíme prezenčně

  Ve středu 25. 11. 2020 se do školy k prezenční výuce vrátili žáci posledních ročníků maturitních i učebních oborů. Praktická výuka v dílnách probíha již s žáky všech rorčníků.