Sobotní den otevřených dveří - NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU

Sobotní den otevřených dveří - NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU

Popis

Vážení zájemci o studium na naší škole,

stále doufáme, že bude možné uskutečnit sobotní den otevřených dveří dne 4. 12. 2021. Vzhledem k aktuální situaci, Vás v případě zájmu o návštěvu v tomto termínu, prosíme o rerervaci přesného času. Do jednoho 20-ti minutového bloku se mohou nahlásit 3 zájemci, což znamená 3 celé rodiny (žák + 2x doprovod). Po vytvoření rezervace Vám přijde potvrzení na Váš uvedený e-mail. (Pokud nebude možné den otevřených dveří uskutečnit v prezenční formě, bude rezervace platná i pro on-line formu - v  tomto případě Vám bude na e-mail zaslán odkaz pro příhlášení k on-line prezentaci).

PRO REZERVACI KLIKNI ZDE

V případě jakéhokoliv problému s rezervací se na nás neváhejte obrátit na  tel. číslo 544 224 634 nebo na e-mail: info@ssee-sokolnice.cz.

Přijďte se podívat a udělejte si přesnější představu o tom, jaké vzdělání u nás můžete získat. Volba povolání je velmi důležitá a osobní setkání se školou Vám pomůže ke správnému rozhodnutí.

Připravujeme pro vás  informace nejen o možnostech studia, ale i o organizaci přijímacího řízení, o přípravném kurzu k přijímacím zkouškám a další. 

Součástí prohlídky bude i možnost projížďky v elektromobilu.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

MÍSTO
Sokolnice - celý aeál školy
Datum a čas

04.prosinec 2021 09:00

URČENO PRO
zájemce o vzdělávání v naší škole