Den otevřených dveří s možností nahlédnout do výuky

Den otevřených dveří s možností nahlédnout do výuky

Popis

Přijďte se za námi podívat, jak žije škola v běžný vyučovací den. Budeme se vám věnovat tak, abyste procítili atmosféru teoretické i praktické výuky, vůni ze školní jídelny, cvičení v posilovně i dopolední klid na domově mládeže. Kromě toho vám podáme aktuální informace o blížícím se  přijímacím řízení a přijímacích zkouškách a o  možnosti se přihlásit na přípravný kurz k přijímacím zkouškám dle jednotného zadání.

Nabídneme vám i  možnost projížďky elektromobilem.

Těšíme se na vás v době od 10.00 do 16.00 hodin.   Abyste si mohli školu v klidu prohlédnout, doporučujeme Vám dostavit se hodinu před koncem.

MÍSTO
areál školy - 10.00 - 16.00 hodin
Datum a čas

14.leden 2021 10:00

URČENO PRO
zájemce o vzdělávání v naší škole