Sobotní den otevřených dveří - NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU

Sobotní den otevřených dveří - NUTNÁ REZERVACE TERMÍNU

Popis

Vážení zájemci o studium na naší škole,

poslední den otevřených dveří je plánovaný na sobotu 5. 2. 2021. Přijďte se podívat a udělejte si přesnější představu o tom, jaké vzdělání u nás můžete získat. Volba povolání je velmi důležitá a osobní setkání se školou Vám pomůže ke správnému rozhodnutí. Připravujeme pro vás  informace nejen o možnostech studia, ale i o organizaci přijímacího řízení, o přípravném kurzu k přijímacím zkouškám a další.

V tomto termínu DOD naši školu navštíví zástupce z firmy AGROTEC, a.s., která je dlouhodobým partnerem školy a umožňuje praxi studentům oboru Autoelektrikář. Neváhejte se u jejich stánku zastavit a zijstit zajímavé informace!

Vzhledem k aktuální situaci, Vás v případě zájmu o návštěvu v tomto termínu, prosíme o rerervaci přesného času. Do jednoho 20-ti minutového bloku se mohou nahlásit 3 zájemci, což znamená 3 celé rodiny (žák + 2x doprovod). Po vytvoření rezervace Vám přijde potvrzení na Váš uvedený e-mail. 

Pro rezervaci klikni ZDE

Pokud nebude možné den otevřených dveří uskutečnit v prezenční formě, bude rezervace platná i pro on-line formu - v  tomto případě Vám bude na e-mail zaslán odkaz pro příhlášení k on-line prezentaci.


Těšíme se na Vaši návštěvu!

MÍSTO
areál školy
Datum a čas

05.únor 2022 09:00

URČENO PRO
zájemce o vzdělávání v naší škole